BBQ team Čarlstons uzvar UBC
BBQ čempionātā 2015

Written by

Vēl nebijis notikums Latvijas grilēšanas un kūpināšanas vēsturē – restorāns „Čarlstons” sadarbība ar Latvijas kūpinātavu un BBQ grilu ražotāju „ABAS Smokehouse” izcīna uzvaru Baltijas jūras valstu (UBC) BBQ čempionātā, kas norisinājās no 12.līdz 14. jūnijam Dolina Charlotty (Polija).

Šefpavāriem Elmāram Tannim un Artūram Birnbaumam izdevās pārsteigt 30 cilvēku starptautisko žūriju no dažādām Baltijas jūras reģiona valstīm ar dažādiem kūpinājumiem un grilējumiem gandrīz visās kategorijās. Tika izcīnīta 1.vieta kategorijā „Ribs”, 1. vieta kategorijā „Fish”, 1.vieta kategorijā „Pork” un 2.vieta kategorijā „Chicken”.

Kopvērtējumā „BBQ team Latvija” tika atzīta par labāko komandu izcīnot čempionāta Grand Prix. „BBQ team Latvia” pārveda mājās arī „Champion of Great fun” godalgu, kas apliecina lielisku atmosfēru komandas stendā gan par lielisku darbu ar apmeklētājiem, gan par stenda noformējumu.

Paralēli notiekošajam UBC BBQ čempionātam notika jauna Ginesa rekorda uzstādīšanas pasākums, kurā dalību ņēma arī restorāna „Čarlstons”, kā arī kūpinātavu ražotāja „ABAS Smokehouses” pārstāvji, kas kopā ar vēl 2853 cilvēkiem vienlaicīgi uz grila gatavoja katrs sev šī notikuma īpašo steiku. Šis rekords oficiāli tika iekļauts pasaules Ginesa rekordu grāmatā, ar piebildi „It is officialy amaizing!”

Vieta „Dolina Charlotty” Polijā ir zīmīga ar daudzu ekstravagantu pasākumu norisi un augstu profesionalitāti pasākumu organizēšanā. Eiropas līmeņa BBQ čempionāti šeit tiek organizēti ik gadu, un to popularitāte ir atzīta ne tikai Baltijas jūras valstu vidu, bet arī citās Eiropas valstīs.

„BBQ team Latvia”, kura sastāv no restorāna „Čarlstons” šefpavāriem, un kuri pamatā strādā ar „ABAS Smokehouse” kūpinātavām un griliem, jau plāno nākamās aktivitātes, lai piedalītos arī citos BBQ čempionātos Eiropā un pasaulē.