pakalpojumi

pakalpojumi

Restorāns

Čarlstons ir iecienīts restorāns Rīgas centrā, kur iespējams baudīt Ņujorkas kosmopolītisko atmosfēru, itāļu ģimenes restorāna omulību un franču romantiku mūsdienu latviešu gaumē. Restorāna internacionālā virtuve un uzrunājošais interjers ir piemērots gan lietišķām biznesa pusdienām, gan īpašas noskaņas radīšanai vakariņām divatā vai slēgtiem pasākumiem.

Banketi

Banketus organizējam savā banketu zālē, restorānā un izbraukumos – visur, kur Jums nepieciešams. Kāzas, biroja atklāšana, jubilejas svinības, saviesīgs mājas pasākums vai arī pusdienas Jūsu birojā – “Čarlstons” profesionālā komanda var pielāgoties jebkurām Jūsu idejām un vēlmēm.

Izraukuma banketos esam apkalpojuši līdz 1500 personām ar visdažādāko galdu klāšanas stilu – no aukstajām uzkodām līdz pat īpašam siltajam galdam. Ja Jūsu pasākumā ir nepieciešami galdu un krēsli, tad piedāvājam iespēju tos izīrēt no mums.

Interaktīvie pasākumi

Čarlstona draudzīgā un profesionālā banketu komanda organizē feinākos mielastus visdažādākos izbraukuma pasākumos, rūpējoties par to, lai viesi būtu gardi paēduši un apmierināti.

No sporta sacensībām līdz oficiālām pieņemšanām un banketiem – garantējam visaugstāko servisa kvalitāti!