interaktīvie pasākumi

 

 

 

 

 

 

Mums patīk būt starp draugiem un baudīt labu kompāniju!

Mūsu pieredzējusī komanda ir gatava realizēt arī visneparastākās idejas – gan uznest Meksikas sauli sniegotā Gaiziņā, gan pasniegt gardas uzkodas uz mola pilnmēnesī.

Pasākumu laikā gatavojiet ar pavāriem  Gatavojiet dažādas uzkodas, otros ēdienus, svētku kūkas, kā arī izbaudiet ēdienu burvīgo garšu pavisam netradicionālā veidā.

Interaktīvie pasākumi ir lielisks veids, kā draugiem, kolēģiem un sadarbības partneriem pavadīt lielisku un jautru vakaru.

Garšīgus svētkus!

 

Pasākums ilgst vidēji 1.5 stundas.Spēles vadītājs dalībniekus sadalīs komandās, katrai komandai būs jāpagatavo dažādas pirkstiņuzkodas.

Pirmkārt, dalībniekiem tiek pasniegti 6 veidu kanapē, kas ierobežotā laika periodā (līdz 10 minūtēm), ir jāizgaršo, jāaplūko un jāizsmaržo, lai vēlāk varētu pēc atmiņas atdarināt (vismaz mēģināt to paveikt) . Katrai komandai būs cita veida kanapē (katrai 3 dažādas).

Stundas laikā katrai komandai, izmantojot uz galda novietotās sagataves, jācenšās pēc iespējas precīzāk atdarināt nogaršotās kanapē. + 1 kanapē būs jāizdomā pašiem.

Kopā komanda gatavos vismaz 4-5 dažādu veidu kanapē, no katra veida 12 gab.

Punkti tiks rēķināti pēc precizitātes, iekļaušanās laikā, bonusa punkti tiks piešķirti par individuālo kanapē radīšanu. Noformējumam arī tiks liela uzmanība veltīta.  Atsevišķi papildus punkti tiks piešķirti par komandas spēju sadarboties.

Kad finiša zvans noskanējis, komandām jābūt gatavām prezentēt savu veikumu. 

Katrai komandai ir 4-5 veidi kanapē, tādēļ viena komanda var sniegts degustāciju otrai komandai.

Lai labāk izbaudītu atmosfēru, varat izvēlēties vīnu vai dzirkstošo vīnu (nav iekļauts pamatcenā).

 

Mazs aprakstiņš par pasākuma norisi (līdz 2 h): Bērni pasākuma gaitā apgūs pankūku gatavošanas recepti.Kopā ar pasākuma vadītāju, bērni iemācīsies sagavot pankūku mīklu, pēc tam ceps pankūkas.  Šo prasmi varēs pielietot, pārsteidzot vecākus.

Radošā daļa būs pankūku noformēšana! Varēs izpausties dekorēšanā ar svaigām ogām, putukrējumu, šokolādes, zemeņu un karameļu mērcēm, šokolādes pārslām, iebiezināto pienu, krāsainiem dekoriem. Jebkurš varēs izveidot sev gardāko pankūku!

Minimālā summa: 200,00 EUR(cenā iekļautas 50 gab.pankūkas, dekori, dzērieni,pasākuma vadītājs, telpas īre) Cenu piedāvājums sagatavots 10-15 pers., par katru nākošo personu 5 EUR

Animatora pakalpojumi cenā nav iekļauti, varam nodrošināt.

 

  Par pasākuma norisi:

Pasākums kopā ar pavāru ilgst vidēji 1.5 – 2 stundas,Spēles vadītājs dalībniekus sadalīs komandās, katrai komandai būs jāpagatavo dažādus ēdienus (atzīmēti mielasta piedāvājumā ar *).

Tiek dots laiks, cik ilgi ir ļauts pagatavot šos ēdienus (pirms starta pavārs instruē komandas par ēdienu pagatavošanas tehnikām), kad laiks ir iztecējis, katrai komandai pašu sagatavotie ēdieni ir jāprezentē!

Un ,visbeidzot, vakara noslēgumā tiek noteikta labākā un atraktīvākā komanda, un visi tiek aicināti baudīt pašu gatavotas vakariņas !!!

 

Māla darbnīca.

 Pasākums ilgs vidēji 1 stundu. Darbnīca notiks restorāna Čarlstons Mazajā banketu zālē.

Zinoša māksliniece  – keramiķe no “Saules māli” darbnīcas, piedāvā izveidot personalizētu dāvanu. Par pagatavojamiem objektiem jāvienojas iepriekš: bļodiņas, brošas, eglīšu rotājumi, laimes pogas vai zīmītes / etiķetes ar novēlējumu.

  Uzņēmumiem piedāvājam sarūpēt dāvanu ar logo.  Vai kolēģu vārdus, nodaļas nosaukumu, jebko varam izdomāt – tikai iesniedziet idejas! 

Svarīgi! Nodarbība notiek ar mālu, tādēļ pastāv iespēja nosmērēties (nodrošināsim priekšautus). Ņemiet vērā, ka sagatavotās dāvanas būs gatavas aptuveni pēc divām nedēļām, tādēļ savlaicīgi plānojiet norises laiku.

Ja vēlaties vakara turpinājumu, piedāvājam Čarlstona omulīgās telpas vakariņošanai. Izveidosim ēdienkarti pēc jūsu vēlmēm.

Izmaksas atkarīgas no viesu vēlmēm. Minimālais dalībnieku skaits:15 personas.

 

Par cenām un papildus informāciju: [email protected]; +371 67770572

Kontakti